Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

BUDOWA INSTALACJI OŚWIETLENIOWEJ, MONITORINGU ORAZ ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY W RAMACH ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN. "ARANŻACJA PARKU TIVOLI I PODNIESIENIE BEZPIECZEŃSTWA UŻYTKOWNIKÓW"

Załączniki do pobrania

Ogłoszenie do pobrania
1 Zaproszenie BIP.docx (DOCX, 93.KB) 2026-08-27 10:57:16 93.KB 21 razy
Specyfikacja warunków zamówienia
1 Dokumentacja projektowa_TIVOLI.pdf (PDF, 4.9MB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-27 10:57:16 4.9MB 20 razy
2 Przedmiar robót.pdf (PDF, 339KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-27 11:00:23 339KB 20 razy
3 Opinia WKZ.pdf (PDF, 178KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-27 11:00:33 178KB 17 razy
4 Zał. Nr 1 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.docx (DOCX, 24.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-27 11:00:43 24.KB 18 razy
5 Umowa projekt Budowa instalacji oświetleniowej.docx (DOCX, 39.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-27 11:01:38 39.KB 17 razy
6 Zapytanie ofertowe.docx (DOCX, 23.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-27 11:01:48 23.KB 17 razy
7 Oświadczenie.docx (DOCX, 12.KB)
Po terminie otwarcia ofert
2026-08-27 11:02:05 12.KB 16 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Izabela Piwowarska 27-08-2026 10:57:16
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Izabela Piwowarska 27-08-2026
Ostatnia aktualizacja: Izabela Piwowarska 27-08-2026 11:02:05